Με το φακό της Χριστίνας Γεωργιάδου Ενός λεπτού σιγή για έναν ΤΕΡΑΣΤΙΟ δραμινό που δεν είναι πια κοντά μας… Καλό ταξίδι Κώστα Αποστολίδη 14′ Το 1-0 με τον Δημήτρη Κυριακίδη 18′ Το 1-1′ με την εκτέλεση φάουλ του Γιώργου Κωστίκου 74′ Η κεφαλιά του Στέφανου Ρούτση σταματάει πάνω στην καταπληκτική απόκρουση του Κώστα Τεντζέρη 78′ Ο Γιουσέφ Ελ Μαριγκί κρατάει μπάλα δίνει στο Στέλιο Θεοδοσιάδη και αυτή τη φορά ο Στέφανος Ρούτσης δε χάνει την ευκαιρία να σκοράρει και να σκορπίσει χαμόγελα σε όλους κάνοντας το τελικό 2-1 Ο Μιχάλης Ηλιάδης καθάρισε όλες τις φάσεις !!! και το παιχνίδι τελείωσε με νίκη !!! και χειροκροτήματα από όλους για όλους !!!
Α' Ε.Π.Σ. ΔράμαςΔόξα ΔράμαςΠοδόσφαιρο Δράμας 1 Επέστρεψε στους “μαυραετούς” ο Νίκος Τρελλόπουλος! 2 εβδομάδες πριν
Δόξα Δράμας 1 Πρώτη προπόνηση για τους “μαυραετούς” στις 29 Ιουλίου με πλάνο οκτώ φιλικών 3 εβδομάδες πριν
Δόξα Δράμας 1 “Όλοι ξέρουν τι σημαίνει η Δόξα για το Γιώργο Δαύκο” που αναλαμβάνει και προπονητής τερματοφυλάκων 4 εβδομάδες πριν